Jakiego wybrać psychoterapeutę w Kielcach?

Okazało się, że pacjenci z depresją gorzej rozróżniają różne poziomy intensywności zapachów, gorzej identyfikują te obecne w mieszance i są mało wrażliwe na zapachy, które powinny być przyjemne. Zaskakujące jest to, że wanilia, cynamon lub gorzkie migdały zostały sklasyfikowane jako nieprzyjemne zapachy.

Po zakończeniu konsultacji pacjenci z depresją rozpoczęli leczenie przeciwdepresyjne trwające sześć tygodni, a następnie ponownie przeprowadzili te same testy. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o takich testach, zapraszam na stronę psychoterapeuty z Kielc: http://r5w.pl. Chociaż leczenie było skuteczne u każdego z nich, zaburzenia węchowe utrzymywały się. Tylko zapach znów stał się przyjemny dla większości z nich. To zapach związany ze wspomnieniami i dzieciństwem: zapach małego słoika kleju używanego w klasie, który pachniał lekko gorzkimi migdałami.

New upload

Jakiego wybrać psychoterapeutę w Kielcach?

Wszystko o testach na depresję, psychoterapii i psychologii.

Read more

Curated by:
Kasia
Curation policy:
Not specified
Created:
March 14, 2020
Harvesting API:
OAI-PMH Interface

Want your upload to appear in this community?

  • Click the button above to upload a record directly to this community.
    To add one of your existing records to the community, edit the record, add this community under the "Communities" section, save, and finally publish.
  • The community curator will then be notified to either accept or reject your upload (see community curation policy below).
  • If your upload is rejected by the curator, it will still be available on Zenodo, just not in this community.